Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Besplatni domaci filmovi serije spotovi samo na podrinjeraja podrinje raja raja.
 
Podrinje rajaHomeGalleryTražiLatest imagesRegistracijaBesplatni filmoviLogin

 

 greska na videu

Go down 
+8
DURONJIC
"TITO"
malija
Suljo69
cema
asim_eldar
Admin
EDY73
12 posters
AutorPoruka
EDY73




Broj komentara : 2
Age : 50
Points : 1
Registration date : 2008-12-12

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 11:48 am

postovani,nemogu da gldam nijedan film,otkucava vrijeme ali nema video slike niti tona,u cemu je problem
hvala unaprijed
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj komentara : 942
Age : 40
Mjesto : Chicago
Points : 261
Registration date : 2008-09-08

Character sheet
Igraj Domine: 6

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:48 pm

Selam Edy hvala na poruci probacemo da rjesimo problem Very Happy neznam dali ima jos neko ovakvi problema moje pitanje je: ako ti se pojavi player da ga mozes vidjet znaci onda je do tvog sistema spor internet ili kompijuter ima neki kuki. a ako nevidis player probaj instalirat
flash player ili java ako ti je java zablokirana poslijedi sledece upute
Da omogućite JavaScript u programu Microsoft Internet Explorer 5 ili noviji (za Windows)

1. Otvorite Internet Explorer.
2. Na izborniku Alati (tools), kliknite Internet Options.
3. Na kartici Sigurnost (Security tab) kliknite na Internet.
4. Kliknite na Custom Level. (Fig.1)
5. Pomaknite se prema dolje da Aktivno skriptiranje.
6. Kliknite Omogući (ili retka). (Fig.2)
7. Kliknite U redu (OK)
8. Kliknite Yes.
9. Kliknite U redu (OK)
I zamolio bi ostale ako imaju ovakav problem da pokusaju isto ako i tada ne radi molim vas obratite se. Hvala
Na vrh Go down
http://podrinjeraja.bestofforum.com/
asim_eldar




Broj komentara : 1
Age : 35
Points : 0
Registration date : 2009-01-02

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 3:38 pm

imam problem!Ne mogu da gledam strane filmove!zasto
Na vrh Go down
cema




Broj komentara : 1
Age : 56
Points : 0
Registration date : 2009-01-11

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Filmovi   greska na videu Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 11:25 am

Imao bi jedno pitanje posto sam novi clan i juce sam probao da gledam nase filmove ali sam imo problema.Naprimjer neke filmove mogu gledati samo 5-6 min i onda se sam vrati na pocetak a neki filmovi nemaju tona.Unaprijed vam se zahvaljujem i ujedno da vas pogvalim stranica kao i forum su super
Na vrh Go down
Suljo69




Broj komentara : 1
Points : 0
Registration date : 2008-11-28

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:57 am

Kako se iskljuci muzika na ovoj stranici ako hoces gledat film, player koji se je mogao dosad iskljuciti sad je prekriven

pozdrav
Na vrh Go down
malija




Broj komentara : 1
Age : 57
Points : 0
Registration date : 2009-01-19

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 6:39 pm

ne mogu da gledam ni jedan film? treba mi vasa pomoc ako moze. hvala unaprijed.. Cao!!
Na vrh Go down
"TITO"




Broj komentara : 1
Age : 59
Points : 0
Registration date : 2009-02-21

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: nemozemo da zovemo na radio podrinje nataj telefon 0033870444561   greska na videu Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 2:50 pm

Na vrh Go down
DURONJIC




Broj komentara : 1
Age : 46
Points : 0
Registration date : 2009-02-12

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 8:34 am

nemogu gledati neke serije i filmove vrijeme odkucaje od 1 do 5 sekundi a onda tako stoji crna slika tad bi trebo da ide a nakon par minuta se pojavi da nije nasao taj film ili serij a prije 2 dana sam to sve gledo hvala unaprijed.
Na vrh Go down
masa




Broj komentara : 2
Age : 57
Points : 1
Registration date : 2009-03-08

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 1:34 pm

ovdje masa i ja imam isti problem cak sam mislila da je do mog kompjutora alli sad mi je lakse kad znam da nije to samo kod mene
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj komentara : 942
Age : 40
Mjesto : Chicago
Points : 261
Registration date : 2008-09-08

Character sheet
Igraj Domine: 6

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 2:40 pm

Selam i Pozdrav raja. ja se izvinjavam za sve ove probleme sto se desavaju posto nisam radio na stranici odavno nista.bas sam u izradi nove stranice tako da ce ovaj forum biti premjesten za par dana na novi web na kojem necete imati sigurno ovakvih problema i bice mnogo vise, Pa zato vas molim budite malo strpljivi.

Hvala vam na razumu
Na vrh Go down
http://podrinjeraja.bestofforum.com/
edo75




Broj komentara : 1
Age : 48
Points : 1
Registration date : 2009-02-28

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 10:20 am

Cao!Ja neznam sta se desava ali 90% filmova ne mogu da gledam,kada kliknem na neki od filmova cijelo vrijeme je crna slika i u dnu stoji warten auf www.youtube.com!HVALA UNAPRIJED
Na vrh Go down
bibi




Broj komentara : 1
Age : 88
Points : 1
Registration date : 2009-03-20

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 12:50 pm

NEZNAM U CEMU JE PROBLEM JA NEMOGU GLEDATI VECI DEO FILMOVA NA PRIMER BELA LADJA NI JEDAN FILM DALI JE TO POSTAVLJENA SAMO REKLAMA IL JE GRESKA: MOLIM ZA POMOC UNAPRED HVALA I POZDRAV BIBI!!!!
Na vrh Go down
srebrencanin




Broj komentara : 2
Age : 55
Points : 2
Registration date : 2009-02-02

greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 11:29 am

neznam u emu je problem. nemozem da gledam filumove
Na vrh Go down
Sponsored content





greska na videu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: greska na videu   greska na videu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
greska na videu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: PRIJAVI PROBLEM-
Idi na:  
Untitled Document Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions