Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Besplatni domaci filmovi serije spotovi samo na podrinjeraja podrinje raja raja.
 
Podrinje rajaHomeGalleryTražiLatest imagesRegistracijaBesplatni filmoviLogin
Similar topics

     

     "Jel' Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo"

    Go down 
    AutorPoruka
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Broj komentara : 942
    Age : 40
    Mjesto : Chicago
    Points : 261
    Registration date : 2008-09-08

    Character sheet
    Igraj Domine: 6

    "Jel' Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo" Empty
    KomentarNaslov komentara: "Jel' Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo"   "Jel' Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo" Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:03 am

    "Jel' Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo"


    U galeriji "Boris Smoje" u Sarajevu, u subotu navečer je održana promocija spota za pjesmu "Jel Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo" hip-hop grupe "AS Dreamers".

    Režiju spota potpisuju mladi sarajevski umjetnici Sabrina Begović, Nejra Hulusić i Nedim Alikadić, a tekst i muziku su radili članovi "AS Dreamersa", Amir Muminović i Samir Karić.

    "U centar pažnje smo stavili palestinsku djecu, jer smo i mi bili gladni i pod opsadom. I kod nas su djeca ubijana 1992. godine. I kod nas su gađana porodilišta i bolnice, te su ubijani nedužni civili. Želimo reći da se historija brzo ponavlja, a mi šutimo. Mi nemamo pravo na šutnju i ne smijemo zaboravljati. Cijela Bosna i Hercegovina ne smije zaboraviti ni jednu zemlju koja je u ratu, a još manje narod koji pati", kaže se u saopćenju grupe autora.

    Nakon promocije spota u galeriji je prikazan film "Death in Gaza", autora Jamesa Millera, koji je poginuo snimajući ga.

    Galerija "Boris Smoje", prije nekoliko dana je uspješno realizirala humanitarnu izložbu "Jučer Bosna, danas Gaza".
    Na vrh Go down
    http://podrinjeraja.bestofforum.com/
     
    "Jel' Gaza gdje je nekad Sarajevo bilo"
    Na vrh 
    Stranica 1/1
     Similar topics
    -

    Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
     :: Pocetna strana-Politika-zbivanja-desavanja-
    Idi na:  
    Untitled Document Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions