Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Besplatni domaci filmovi serije spotovi samo na podrinjeraja podrinje raja raja.
 
Podrinje rajaHomeGalleryTražiLatest imagesRegistracijaBesplatni filmoviLogin
Similar topics

     

     Fata Orlović ogorčena na presudu

    Go down 
    AutorPoruka
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Broj komentara : 942
    Age : 40
    Mjesto : Chicago
    Points : 261
    Registration date : 2008-09-08

    Character sheet
    Igraj Domine: 6

    Fata Orlović ogorčena na presudu Empty
    KomentarNaslov komentara: Fata Orlović ogorčena na presudu   Fata Orlović ogorčena na presudu Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 5:41 am

    Fata Orlović ogorčena na presudu

    Povratnica u Konjević-Polje, kod Bratunca, Fata Orlović ogorčena je na sudsku presudu Okružnog suda Bijeljina po kojoj je zbog ometanja vršenja vjerske službe osuđena na uvjetnu kaznu zatvora od mjesec dana.
    Fata Orlović ogorčena na presudu 090127094


    Ovo je sramota cijelog svijeta i svih političara i cijele Bosne i Hercegovine. Ovo je prevršilo svaku mjeru. Ako budem osuđena, neko će biti obješen. Ja tražim pravdu već devet godina i želim da se crkva što prije izmjesti iz moje avlije. Ničiju nepravdu neću više da trpim, a posebno ono što se radi sa mnom. Ja da sam ono za šta me optužuju, ja bih završila za godinu dana, rekla je Fata Orlović danas za Fenu.

    Fatin advokat Fahrija Karkin najavio je da će se uskoro održati sudska rasprava na kojoj bi trebalo biti donijeta odluka o konačnom izmještanju crkve iz dvorišta Fate Orlović.
    Na vrh Go down
    http://podrinjeraja.bestofforum.com/
     
    Fata Orlović ogorčena na presudu
    Na vrh 
    Stranica 1/1
     Similar topics
    -

    Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
     :: Pocetna strana-Politika-zbivanja-desavanja-
    Idi na:  
    Untitled Document Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions